wtorek, 20 kwietnia 2021

Audiobooki - reset

Uf, zrobione. Profil https://gadeslector.bandcamp.com został oczyszczony, a tym samym wszelkie nagrane w ciągu ostatnich dwóch lat audiobooki stają się niedostępne. Chwilowo jeszcze zostawiam te na kanale YouTube, ale pewnie i one wkrótce znikną. Na razie też zawieszam nagrywanie nowych, bo muszę bardziej skupić się na ćwiczeniach i pewnie przez jakiś czas jedynymi materiałami mówionymi będą podcasty - chwilowo jeszcze niedostępne.

Jestem ciekaw, czy to w ogóle przyniesie jakieś efekty i jeśli za na przykład pół roku porównam aktualne wyniki z tymi sprzed "resetu", czy w ogóle usłyszę jakieś zmiany? Jeśli nie, to nie pozostanie nic innego, jak tylko dać sobie spokój z gadaniem.

A tymczasem, w ramach ciekawostki, jeśli chcecie sobie trochę połamać język, przed Wami logotomy (z filmiku Pana Macieja Jabłońskiego):

Należy je czytać legato, czyli bez przerw, płynnie i w jednym tempie. Oczywiście docelowo ma być szybko i wyraźnie, mnie na razie nie zawsze wychodzi, zwłaszcza to drugie. NA RAZIE.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza