niedziela, 14 stycznia 2018

[S] Hydropolis

Zwiedzania Wrocławia ciąg dalszy - tym razem na celowniku pojawiło się Hydropolis, czyli interaktywna wystawa na temat wody. Przyznam, że wystawa mnie urzekła - nie słyszałem wcześniej o niej i nie czytałem, więc dałem się w pełni zaskoczyć. Nie obejrzałem wszystkiego, bo i chyba nie sposób podczas jednej wizyty, ale mam w planach pojawić się tam jeszcze kiedyś i może wtedy na spokojnie zajrzę w każdy zakamarek. A tymczasem zapraszam na skromną prezentację fotograficzną:

5 komentarzy:

 1. Chętnie bym tam pochodziła. Musi być pięknie i ciekawie. Eeeech... I znowu daleko!

  OdpowiedzUsuń
 2. To gdzieś Ty się wyprowadziła? Na Mazury? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A nie. Miejsca zamieszkania nie zmieniłam, tylko miejsce blogowania, bo nas Onet wykopał.:)
  Ale do Wrocławia mam daleko.:) Tak ok. 200 km.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ahaaa! Bo zapowiadałaś przeprowadzkę, więc bezrefleksyjnie założyłem, że też się gdzieś przenosisz :) A dlaczego to Was "Onet wykopał"? Likwidował konta czy co? Z Onetem już dawno nie mam nic do czynienia, stąd niewiedza i pytanie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dlaczego to nie wiem, ale wszyscy blogowicze dostali maila, że 31.01.2018 r. platforma Blog.pl zostanie zamknięta. Teraz wprawdzie proponują, że sami nam poprzenoszą blogi, ale chyba większość zrobiła to sama. No i chyba sporo osób jest teraz na Word Pressie. Czyli rozumiem, że 31 włączą guzik z napisem "Autodestrukcja" i BUM, wszystkie blogi znikną.
  A potem uruchomią coś nowego i zaczną zachęcać do tworzenia blogów...:)))

  OdpowiedzUsuń