wtorek, 15 grudnia 2020

2 miliony dolarów!

Otwieram ci ja dzisiaj skrzynkę pocztową, a tam takie cudo:

DHL International Benin

Część nr 23 Patte D'Oie 03
BP 2147 Cotonou, Republika Beninu.

POWIADOMIENIE O DOSTAWIE PACZKI DHL

Twoja paczka o łącznej wartości 2 200 000 dolarów amerykańskich na KARCIE do bankomatu znajduje się w naszym biurze. Został on zdeponowany w tym biurze przez {HEAD CONSULTANT} Organizacji Narodów Zjednoczonych, informując, że wygrał go na podstawie Twojego adresu e-mail w ramach trwającego programu rekompensat w ramach losowej selekcji online 2020 we współpracy z International Corporation Benin Republic OIL & GAS LTD.

Wymagane byłoby podanie poniższych informacji:
Twoje pełne imię:
Twój adres domowy, pod który zostanie dostarczona karta bankomatowa:
Twój numer telefonu:
TWOJE NAJBLIŻSZE LOTNISKO:
Twój kraj:

Będziemy kontynuować dostawę, gdy tylko potwierdzimy Twoje dane, pragnę również poinformować, że ponosisz odpowiedzialność za koszty dostawy wynoszące tylko 75 USD.

DHL Express ® Firma kurierska.
Pan Frank Ben {główny dyspozytor}
Powiedz + 234-907-173-6909

Jak widać, lada chwila mogę być milionerem! No, chyba że coś się stanie z dostawą, to wtedy jestem 75 dolarów w plecy - ale przecież czym są te nędzne grosze w obliczu ponad dwóch milionów?!

Od razu wysłałem odpowiedź. Czekam na tajemniczą kartę do bankomatu z fortuną i już z góry wydaję setki złotych na prawo i lewo!

Chcecie trochę? Poniesiecie wprawdzie odpowiedzialność za koszty dostawy, powiedzmy tylko 50zł, po znajomości, ale tysiące są w zasięgu ręki!...

1 komentarz:

  1. O w mordę! A mi to tylko przysyłają oferty super latarki, plastrów na odciski i innych tego typu rzeczy.
    Trzeba było podać dane: Grzegorz Brzęczyszczykiewicz itd.:))))
    No ale skoro ludzie takie rzeczy wysyłają, to znaczy, że znajdzie się ktoś, kto zapłaci tę drobną kwotę za dostawę i da się na tym chociaż trochę zarobić...

    OdpowiedzUsuń