czwartek, 19 listopada 2020

Czarny Piątek coraz bliżej

Tradycyjnie, jak co roku, zbliża się Czarny Piątek, czyli w domyśle doba świetnych zakupowych okazji, wielkich obniżek i megapromocji. To, naturalnie, tylko połowiczna prawda, bo promocje, wyprzedaże i obniżki trwają już od początku listopada (oczywiście oflagowane jako "czarnopiątkowe"). No i potrwają do Bożego Narodzenia, bez obaw.

Czy na coś się nastawiam w tym roku? Raczej nie, nie mam planów zakupowych - wprawdzie miło byłoby mieć update Cubase'a, ale Steinberg na pewno nie obniży ceny w tym roku. Z innych rzeczy świetnie prezentuje się aktualizacja Pianoteq do wersji 7 - zawiera naprawdę rewelacyjne nowe brzmienie nowojorskiego Steinwaya i... to w zasadzie wszystko. Reszta fajnych rzeczy, np. Carmona Quartet, EZ Bass czy MDrummer jest poza moim obecnym zasięgiem finansowym, więc wolę im się nawet nie przyglądać.

Tak czy owak, warto zaglądać na różne strony z pluginami, zapisać się na newslettery u producentów, bo nigdy nie wiadomo - może ktoś zrobi faktycznie jakąś błyskawiczną promocję w sam Czarny Piątek, tylko dla własnych użytkowników?

4 komentarze:

 1. A w grudniu wyłączają Adobe Flash Player, cokolwiek to znaczy i pewno stracę dostęp do ulubionych gier. Zdalne nauczanie przedłużone i tak ogólnie to chce się wyyyyyć! Więc mam nastrój typu black! Do tego znowu się przeziębiłam. Koszmar.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uuuu, to niedobrze... To znaczy, z Flashem to akurat dobrze - piszę jako informatyk, bo akurat we fleszowe gry nie gram ;) Ale reszta to bieda straszna - zdrowia więc tylko wypada życzyć i oby po świętach było tylko lepiej...

   Usuń
 2. 90% OFF: SAMPLETEKK EMOTIONAL PIANO BUNDLE $31.60 (normally $316)
  https://audioplugin.deals/deal-1/
  NOTE: This library requires the full (paid) version of Kontakt 4 or higher

  Tak informacyjnie :) może będziesz zainteresowany.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak już wiesz, nie jestem ;) Ale ciekawe info zawsze jest w cenie, więc dzięki!

   Usuń