poniedziałek, 12 listopada 2018

Szóstka nie-w-totka

I stało się - dzisiaj mija sześć lat prowadzenia bloga! Rocznica zupełnie nieokrągła i w zasadzie bez znaczenia, ale w sumie to przyjemne uczucie. Tym razem statystyk nie będzie, bo teraz trudniej wszystko zliczyć - w końcu od sierpnia piszę też na drugiego bloga. Może napiszę o czymś innym.

Początkowo - o czym nie każdy wie - na blogu publikowałem recenzje książek i filmów (tak naprawdę blog został założony w 2008, a nie w 2012 roku - pierwszy wpis ma datę ósmego września 2008). Kiedy jednak zacząłem zabawę w fotografię, postanowiłem zmienić profil bloga i wszystkie recenzje zostały przeniesione do "kopii roboczych", zaś blog zaliczył drugi start, ten obecnie oficjalny. W zasadzie podobna rzecz stała się w sierpniu - widząc rosnącą liczbę postów muzycznych, zdecydowałem o wydzieleniu osobnego bloga. Wprawdzie Ladaco nie odzyskało (jeszcze?) przez to fotograficznego charakteru, bo za mało obecnie fotografuję, ale jakoś "się trzyma".

Kto wie, może jednak dociągnę tutaj do prawdziwych dziesięciu lat? Może fotografia wróci, kiedy z kolei sprzykrzy mi się muzyka? Pożyjemy, zobaczymy - nigdy nic nie wiadomo z kimś tak niezrównoważonym jak autor. No, co zrobić.

8 komentarzy:

 1. Gratuluję wytrwałości i fajnego bloga. Dla mnie głównie fotograficznego - jestem tu od 2013 r. i to chyba jeszcze zanim zaczęłam prowadzić swój fotoblog. Hm, to nawet było tak, że gdy zaczęłam odnajdywać tu porady fotograficzne, nabrałam peności, że chcę założyć swój blog :-D

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję bardzo! :) To, że jeszcze coś tu piszę, zawdzięczam także w dużym stopniu Tobie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak? Naprawdę?? To bardzo mi miło!
   Oczywiście nie chciałabym, byś czuł się przymuszany, a przeciwnie - zainspirowany do wpisów i pokazów zdjęć.
   Pozdrawiam :-)

   Usuń
 3. To życzę dalszego udanego blogowania.:))) Niech Moc będzie z Tobą!
  A na dziesiątą rocznicę to może tort Ci upiec? Jest jeszcze trochę czasu, to sobie pomyślisz, jaki chcesz.:)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Z lekkim poślizgiem - przesyłam najlepsze życzenia!!!! :)

  OdpowiedzUsuń