czwartek, 10 czerwca 2021

[O] Bazok - Journey

Bartosz "Bazok" Zelek to twórca, który oprócz tworzenia muzyki prowadzi od lat działalność szkoleniową na YouTube dla wszystkich, chcących grać na gitarze. I fajnie, że trafiłem na jego EP-kę, czyli taki "mini-album".

A fajnie dlatego, że jest ona bardzo przyjemna w słuchaniu. Zawiera cztery utwory: "Festival", "Timeless", "Anita" oraz tytułowy, "Journey". Wszystkie utwory są instrumentalne, z oczywistą dominantą brzmienia gitarowego. Mnie najbardziej do gustu przypadł do gustu ten nazwany "Anita", aczkolwiek cała czwórka jest bardzo przyjemna w odbiorze.

EP-ka ma spokojny charakter, co bardzo dobrze komponuje się ze stonowaną okładką. Jedyne, co mógłbym zarzucić całości, to... długość. Bardzo chciałbym, żeby to była pełnoprawna i długa płyta, przynajmniej godzinna i mam nadzieję, że Bartek dojdzie do tego samego wniosku. A tymczasem wracam do słuchania, bo właśnie znów zaczyna się "Festival".

Jeśli ktoś miałby ochotę zakupił wydawnictwo i wesprzeć autora, to może to zrobić na jego stronie. I w sumie zachęcam, wersja cyfrowa jest bardzo przystępna cenowo!

0 komentarze:

Prześlij komentarz