Eksperymenty wizualne

Jak widzicie, od paru dni mnie "nosi" i chętnie coś zmieniłbym w wyglądzie bloga, ale wcale nie jestem przekonany, czy to w ogóle jest potrzebne. Natknąłem się bowiem na jakieś problemy - w dotychczasowym "temacie" zniknęły mi w magiczny sposób linki do szybkiej edycji postów. Były i nie ma. Oczywiście, próbowałem je przywrócić za pomocą edytora układu, rzecz jednak w tym, że mój layout jest niestandardowy i nie daje się zmieniać w łatwy sposób. Rzecz jasna, znam na tyle HTML i JavaScript, żeby pogmerać w kodzie, ale po sprawdzeniu wszystko tam wygląda w porządku. Dlaczego nie działa - nie wiem.

Postanowiłem zatem zaaplikować jakiś standardowy wygląd i go trochę po prostu dopasować. Jasne "tematy" wyglądają dość mizernie, ale i ten ciemny szału nie robi i naprawdę nie wiem, czy nie wrócę jednak do poprzedniego, zwłaszcza że i w tym nowym nie ma linków do edycji, a dodatkowo na stronie startowej pokazują się pełne treści postów... Podumam jeszcze do jutra i podejmę decyzję.

Komentarze

 1. A kombinuj.:))) Ja sobie zmieniam kolory itp. w zależności od pory roku, bądź humoru.:)
  Hmmm... Tak na inny temat. Czy moje oczęta dobrze widzą pewne konto na instagramie?:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja tam nic nie wiem :) A poważniej, musiałem w końcu założyć, bo się ludzie przenoszą na Instagram, więc choć nic nie publikuję, to chociaż czuwam ;)

   Usuń

Prześlij komentarz