wtorek, 12 maja 2020

7 komentarzy:

 1. Ależ iść, zdecydowanie iść! Piękny utwór.

  Jeśli można wtrącić jakieś "ale-techniczne" - może to kwestia jakości moich głośników w laptopie, a może nie. Chwilami drażnią moje uszy twarde tony fortepianu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) A któryś konkretnie fragment? czy tak ogólnie?

   Usuń
  2. Słyszę to w pierwszej części utworu, chyba chodzi o te wyższe tony - brzmią jak brzdąkanie (a wolałabym bardziej miękkie uderzenia).

   Odsłuchałam jeszcze raz przy ściszonych głośnikach - było lepiej, B. ma chyba rację... Ja tam się nie znam.

   Usuń
  3. Nie, nie, to bardzo cenne uwagi - bo ja swoje utwory odsłuchuję tylko na własnych głośnikach, więc każda uwaga jest cenna, bo może faktycznie coś u mnie przekłamuje.

   Usuń
 2. Piękny :) Czekam na wersję śpiewaną :) A co do odsłuchiwania - to chyba wina głośników w laptopie. U mnie też tak bywa. One nie są chyba przygotowane do odtwarzania takiej muzyki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne! Oczywiście za krótkie.:) No weź, tylko 2 minuty?!
  Jeśli chodzi o dźwięki, to też jestem skłonna twierdzić, że to wina głośników. Słuchane przez głośniki jest trochę "drapiące", słuchane przez słuchawki - łagodniejsze, bardziej miękkie, takie jak powinno być.:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak za krótkie? Całe dwie minuty! Człowiek da palec, to rękę chcą zabrać :P A poważniej, to na razie taka zajawka, bo jest szansa, że da się do tego dodać wokal, wtedy się pewnie troszkę rozbuduje - ale z uwagi na tę obecną sytuację, trudno powiedzieć, kiedy będzie można cokolwiek nagrać, więc na razie wersja instrumentalna :)

   Usuń